Tokat ve Kastamonu’da Jandarma Teşkilatı'nın 185'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı Tokat ve Kastamonu’da Jandarma Teşkilatı'nın 185'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı

Necip Fazıl Kısa Kürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen anma etkinliğinde, Palandöken Belediyesi Türk Musikisi Topluluğu konser verdi.

Vatandaşların ilgi gösterdiği konserde, Türk Musikisi Topluluğu İbrahim Erkal'ın "Sıra Bende/Aklımdasın", "Unutmayacağım","Gönlünüze Talibim", "Sevme", "Yalnızım", "Erzurum'a gel", "Ömrüm" ve "Canısı" gibi eserlerini seslendirdi.

Vatandaşlardan Serdar Başıbüyük, AA muhabirine, şarkıcı Erkal'ın 7. yıl dönümünde düzenlenen anma programına katıldığı için mutlu olduğunu söyledi.

Rahmetli Erkal'ın herkes tarafından çok sevilen sanatçı olduğunu ifade eden Başıbüyük, "Palandöken Belediyesi ekipleri, İbrahim Erkal'ın eserlerini gayet iyi seslendiriyor, çok beğendim. Tabii hiçbir ses İbrahim Erkal'ın sesi kadar iyi değil. Birebir Erkal, Müslüm Gürses ve Emel Sayın gibi söyleyemeseler de şimdi okunan eserler ruhumuzu okşadı." diye konuştu.

Türk Musikisi Topluluğunun seslendirdiği Erkal'ın şarkılarına vatandaşlar da eşlik etti.

Kaynak: aa