Bankacı Seçil Erzan’ın "Fatih Terim Fonu" diyerek adını kullandığı iddia edilen Fatih Terim, gazeteci Candaş Tolga Işık’ın canlı yayın davetine yanıt verdi.

MEB Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği'nde önemli değişiklikler MEB Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği'nde önemli değişiklikler

Candaş Tolga Işık, X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, merak edilen soruları sormak için Fatih Terim’i arayarak TV 100’de hazırlayıp sunduğu “Az Önce Konuştum” adlı programına davet ettiğini duyurdu.

“Terim, şu an için böyle bir yayının gündemlerinde olmadığını ancak talebimi tekrar ekibiyle değerlendireceklerini söyledi” ifadelerini kullanan Candaş Tolga Işık, Fatih Terim’den yanıtı beklediklerini belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Az önce bizzat kendisini arayıp hakkındaki tüm iddiaları ve merak edilen soruları sormak üzere Fatih Terim’i Az Önce Konuştum'a davet ettim. Terim, şu an için böyle bir yayının gündemlerinde olmadığını ancak talebimi tekrar ekibiyle değerlendireceklerini söyledi. Bekliyoruz…”

Kaynak: HABER MERKEZİ