Bordo-mavili ekipten Umut Bozok ile birlikte yönetimin kadro dışı bıraktığı Abdülkerim Ömür için pek çok ekip sıraya girdi. Bunlardan birisinin Fatih Terim'in teknik patronluğunu yaptığı Yunan Panathinaikos olduğu belirtiliyor.

Fatih Terim2.Jpg

Milli para halterci Sibel Çam, Dünya Kupası'nın Dubai ayağında 2. oldu Milli para halterci Sibel Çam, Dünya Kupası'nın Dubai ayağında 2. oldu

Hürriyet'in haberine göre, Abdülkadir Ömür'ün dün Trabzonspor tarafından kadro dışı bırakılmasının ardından birçok talibi olmasına rağmen, Fatih Terim'in de transfer için devreye girdiği belirtiliyor.

Abdülkadir Ömür, Trabzonspor altyapısında yetişmiş ve 2016 yılında profesyonel sözleşme imzalamış bir oyuncu. 24 yaşındaki milli futbolcu, yaklaşık 8 yıldır Trabzonspor formasını terletiyor. Ömür, daha önce Avrupa'ya transferi birkaç kez direkten dönmüş ancak dünkü kadro dışı kararı sonrasında kariyerinde yeni bir sayfa açma ihtimali gündeme gelmiş bulunuyor.

Panathinaikos'un yeni transferi Bakasetas'ı kadrosuna katmaya hazırlanan Fatih Terim'in, Abdülkadir Ömür için resmi adımları atmaya başlayabileceği belirtiliyor.

Ancak, 24 yaşındaki futbolcunun Trabzonspor ile 2027'ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Ömür, bu sezon ligde 16 maça çıkarken gol kaydedemedi ancak 6 asistle takımına katkı sağladı. Transfer gelişmeleriyle ilgili detaylar zaman içinde netleşecektir

Kaynak: HABER MERKEZİ