MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası'nın üçüncü ayağı Kocaeli'de başladı MOTUL 2024 Türkiye Karting Şampiyonası'nın üçüncü ayağı Kocaeli'de başladı

Galatasaray, Süper Lig şampiyonluk yolunda hata yapmak istemediği için son dönemece girerken yıldızı parlayan iki milli oyuncusu Barış Alper Yılmaz ve Abdülkerim Bardakcı'nın sözleşmesini uzatma kararı aldı.

Barış Alper Yılmaz ile Yeni Sözleşme İmzalandı

Halil Yürekli'nin haberine göre Galatasaray, Barış Alper Yılmaz ile yeni bir sözleşme imzaladı. Abdülkerim Bardakcı ile de yeni sözleşme konusunda son aşamaya gelindi. Galatasaray'ın bu iki oyuncuyla yakın zamanda resmi imzayı açıklaması bekleniyor.

Abdülkerim Bardakcı'nın Performansı

Geçtiğimiz sezonun başında 2.8 milyon euro karşılığında Galatasaray'a transfer olan Abdülkerim Bardakcı, 2 sezonda 69 resmi maça çıkıp bu karşılaşmalarda 9 gol, 3 asistlik skor katkısı sağlarken bir de Süper Lig şampiyonluğu yaşadı.

Barış Alper Yılmaz'ın Performansı

2021-2022 sezonun başında Keçiörengücüspor'dan 2.8 milyon euro karşılığında Galatasaray'a imza atan Barış Alper Yılmaz, 3 sezonda 98 resmi maça çıkıp 8 gol, 9 asistlik skor katkısı sağlarken bir Süper Lig şampiyonluğu yaşadı.

Kaynak: HABER MERKEZİ