Epic Games, en popüler Battle Royale oyunu Fortnite'a birinci şahıs (FPS) görünüm modunun ekleneceğini duyurdu. Oyunseverler tarafından uzun süredir beklenen bu özellik, 2024'ün sonunda kullanıma sunulacak.

Apple'ın Çin'deki akıllı telefon satışları yılın ilk çeyreğinde yüzde 19,1 düştü Apple'ın Çin'deki akıllı telefon satışları yılın ilk çeyreğinde yüzde 19,1 düştü

FPS Modu Nasıl Olacak?

FPS modunun nasıl işleyeceğine dair net bilgiler paylaşılmasa da, oyuncuların oyun sırasında üçüncü şahıs ve birinci şahıs bakış açıları arasında geçiş yapabileceği düşünülüyor. Ayrıca bu modun Zero Build moduna benzer şekilde ayrı bir mod olarak da sunulabileceği ihtimalleri arasında.

Fortnite

FPS Modu Neden Önemli?

Fortnite, rakipleri vurmayı, korunmak için yapılar inşa etmeyi ve düşmanları alt etmeyi bir araya getiren bir oyun. Bu nedenle FPS modunun oyuna nasıl entegre edileceği merak konusu. Birinci şahıs bakış açısının oyunun dinamiklerini nasıl değiştireceği ve oyuncular tarafından nasıl karşılanacağı ise zaman gösterecek.

FPS Modu Ne Zaman Geliyor?

FPS modunun kesin çıkış tarihi paylaşılmadı. Ancak Epic Games'in 2024'ün sonunda bu özelliği kullanıma sunması bekleniyor.

16 yaşındayken ilk evliliğini yaptı! Ebru Gündeş’in sır gibi sakladığı ilk eşi bakın kim çıktı! 16 yaşındayken ilk evliliğini yaptı! Ebru Gündeş’in sır gibi sakladığı ilk eşi bakın kim çıktı!

Kaynak: HABER MERKEZİ