Süper Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Fatih Karagümrük, 36. hafta maçında 12 Mayıs Pazar günü Galatasaray'ı ağırlayacak.

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü

Ntvspor'un haberine göre; Kritik müsabaka öncesi Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu. Hurma, Galatasaray maçı özelinde prim konusuna da değindi.

Galatasaray'a 23-24 bin bilet ayıracaklarını aktaran Hurma, "Kural gereği stadın yüzde 30'unu Galatasaray'a açtık. Bu da 23-24 bin seyirci yapıyor. Bilet fiyatları 930 lira olacak." dedi.

Türkiye Kupası maçında Trabzonspor'un da stadı açma talebinde bulunduğunu bildiren Süleyman Hurma, "Trabzonspor da stadı açmamızı istedi. Açtık ama şu ana kadar 3 bin bilet alımı gerçekleşti." ifadelerini kullandı.

Kayserispor maçında kırmızı kart görüp Galatasaray'a karşı cezalı duruma düşen Sofiane Feghouli'ye de değinen başkan, "Feghouli Galatasaray'dan iyi ayrılmadı. Oynamayı çok istiyordu. Kayseri'de yaptığı hareketin karşılığı kırmızı kart değildi. Kendisiyle konuştum. Galatasaray'a karşı oynayamayacağı için çok üzgün." şeklinde konuştu.

Teşvik primiyle ilgili konuşan Hurma, "Benim gözümde maç satmak ile teşvik primi almak aynı şeylerdir. Bugüne kadar bulunduğum hiçbir kulüpte teşvik primi olayı yaşanmadı." dedi.

Galatasaray maçı öncesi prim konusuna değinen Süleyman Hurma, "Galatasaray maçı öncesi bir prim açıklamadım, açıklamam. Ne zaman yapsam ters tepti. Bu benim totemim. Kazansınlar, hak ettiklerini fazlasıyla veririm." sözlerini sarf etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ