İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı İmamoğlu, Ramazan Bayramı sebebiyle memleketi Trabzon’a gitti.

Dışişleri Bakanı Fidan: Merkez ülke olma stratejimizden ve tarihsel yolculuğumuzdan vazgeçmeyeğiz Dışişleri Bakanı Fidan: Merkez ülke olma stratejimizden ve tarihsel yolculuğumuzdan vazgeçmeyeğiz

Bayram ziyareti mitinge döndü

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde memleketi Trabzon’a gitti.

Kente gelen İmamoğlu, havalimanında davul ve zurna eşliğinde karşılandı. Çok sayıda partili tarafından coşkuyla karşılanan İmamoğlu, vatandaşları yarın Ortahisar Belediyesi’nde düzenlenecek bayramlaşma programına davet etti.

Üzerinde isminin yazılı olduğu Vakfıkebir ekmeği ve Trabzonspor atkısı hediye edilen İmamoğlu, yaptığı konuşmada, "Zahmet ettiniz; herkese güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Sizi yürekten kucaklıyorum; iyi ki varsınız. Yarın İstanbul’umuzun çok güzel eşleşerek güzel hizmetler yapacağı Ortahisar Belediyesi’nde buluşalım" açıklamasında bulundu.

Kaynak: İHA