Beşikta Yönetimi ile Jose Mourinho arasındaki görüşmenin perde arkasında yaşananlar ortaya çıktı. Siyah beyazlıların, reklam filmi için İstanbul'a gelen Jose Mourinho ile bir otelde buluştuğu ve Portekizli hocaya teklif yaptığı ileri sürüldü. İşte ayrıntılar...

A Milli Futbol Takımı EURO 2024'e galibiyetle başladı A Milli Futbol Takımı EURO 2024'e galibiyetle başladı

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel'in, teknik direktörlük görevi için Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklaması siyah beyazlı camiayı heyecanlandırdı. Yücel'in, Portekizli teknik adamla yaptığı görüşmenin perde arkası da ortaya çıktı.

Mourinho 1

Sabah'ın haberine göre; Portekizli hoca, 19 Nisan'da THY'nin yeni reklam filmi için İstanbul'a geldi. Bunu haber alan Beşiktaş yönetimi, Fernando Santos'a da aracılık eden menajer Jorge Mendes'in vasıtasıyla bir görüşme ayarladı.

Mourinho 2-1

Taraflar geçen ay Beşiktaş'ın stadının yanında yer alan otelde buluştu. İkinci başkan Yücel ile beraberindeki yöneticiler Onur Göçmez ve Burak Aslan'ın hazır bulunduğu toplantıda ünlü çalıştırıcıya takımın durumu, transfer bütçesi ve gelecek planları üzerine bilgiler verildi. 61 yaşındaki teknik adam da çalışma yapıp geri döneceğini belirtti.

Mourinho 3

Bu zirveden iki hafta sonra üç yönetici, bu kez İtalya'ya çıkarma yaparak Mourinho ile tekrar masaya oturdu. Başarılı teknik direktör, teklife sıcak baktığını ancak başka kulüplerden de kendisine talepler olduğunu bildirdi.

Mourinho 4

Gelecek hafta ikinci başkan Yücel, bir kez daha İtalya'ya giderek Mourinho ile yüz yüze anlaşma zemini arayacak. Portekizli hocanın son olarak Roma'da aldığı 5 milyon Euro yıllık ücret ve ekibi için de 2 milyon Euro'ya olumlu yaklaşım gösterdiği kaydedildi.

Mourinho 5

Kaynak: HABER MERKEZİ