Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho İstanbul'a geldi.

Ntvspor'un haberine göre; Sabah saatlerinde Londra'dan kalkan Mourinho'yu taşıyan uçak, saat 14.50 sıralarında Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yaptı. Tecrübeli teknik adama Fenerbahçe Başkan Ali Koç, Sportif Direktör Mario Branco ve iş insanı Acun Ilıcalı da eşlik etti.

Jose Mourinho, havalimanı dışında kendisini bekleyen sarı lacivertli taraftarlara el salladıktan sonra kendisini bekleyen helikoptere binerek konaklayacağı otele götürüldü.

Taraftarı selamladı

Jose Mourinho, İstanbul'a geldi. Uçaktan iner inmez helikopterle konaklayacağı otele gitmesi beklenen Mourinho, Fenerbahçe taraftarlarını selamlamak için apron dışına çıktı.

Gençlik ve Spor Bakanı Bak, WADA Başkanı Banka ile görüşme yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Bak, WADA Başkanı Banka ile görüşme yaptı

Mourinho Ali Koç

Portekizli dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe'ye imza atmak için İstanbul'a geldi. Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne inen özel uçakta Mourinho'ya Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco ve Ali Koç'un seçimi kazanması durumunda bir sonraki dönemde yönetim listesinde yer alacak Acun Ilıcalı eşlik etti.

Mourinho Ali Koç Taraftar

Mourinho, kendisini taşıyan özel uçağın inmesinin ardından havalimanında toplanan taraftarları selamlamak için apronun dışına çıktı.

Ali Koç Mourinho

Portekizli çalıştırıcı, taraftarları selamladıktan sonra havalimanına geri dönerken, kendisini kalacağı otele götürecek helikoptere bindi.

Jose Mourinho, bugün saat 19.00'da Ülker Stadı'nda düzenlenecek törenle kendisini Fenerbahçe'ye bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ