Usta oyuncu Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları ile arasının iyiye gittiği sanıyordu. Ancak son gelişme, sanılanın aksine suların hala durulmadığı, baba ve kızlarının arasındaki savaşın sürdüğünü ortaya koydu.

Metin Akpınar, kızı Duygu‘nun fakirlik belgesini iptal ettirmek isteyince gerginlik yeniden başladı. Duygu Nebioğlu, babasına sosyal medya hesabından sert bir paylaşımla yüklendi.

Boşandıktan sonra ortadan kaybolmuştu: Ünlü isim yıllar sonra cenazede ortaya çıktı! Boşandıktan sonra ortadan kaybolmuştu: Ünlü isim yıllar sonra cenazede ortaya çıktı!

Duygu2

Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı! Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı!

Sosyal medyada yapılan linç ölüm getirdi: Yorumları okumaya kalbi dayanamadı!... Sosyal medyada yapılan linç ölüm getirdi: Yorumları okumaya kalbi dayanamadı!...

Nebioğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar.”

Duygu Nebioglu 111

Duygu Nebioğlu'nun bu paylaşımı sosyal medyada gündem olurken birçok kullanıcı kendisine destek verdi.

Fenerbahçe’nin Süper Kupa maçında sahadan çekilmesinin ardından ünlülerin sosyal medya tepkileri! Fenerbahçe’nin Süper Kupa maçında sahadan çekilmesinin ardından ünlülerin sosyal medya tepkileri!

Kaynak: HABER MERKEZİ