Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Oğuzhan Uğur'a yönelik 'Çok izlettirmek uğruna beni harcadı' eleştirisinde bulundu.

Babala TV'nin gençlik programında katılımcılardan tepki gelmişti

Oğuzhan Uğur'un Babala TV'de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programına Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde konuk olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce programla ilgili eleştirilerde bulundu.

Reyting uğruna beni harcadı

Geçen yıl katıldığı programla ilgili hazırlanan fragman nedeniyle imajının yıprandığını iddia eden İnce, Oğuzhan Uğur'a yönelik 'Çok izlettirmek uğruna beni harcadı' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeniler için 1915 mesajı: Saygıyla anıyor, taziyelerimi iletiyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeniler için 1915 mesajı: Saygıyla anıyor, taziyelerimi iletiyorum

Muharrem İnce, "Tamamını izleselerdi bana hak vereceklerdi ama tanıtımı berbat etti her şeyi. Doğru bir şey yapmadı yani. Çok izlettirmek uğruna beni harcadı" dedi.

Memleket Partisi lideri İnce'nin yayın sırasında sorulara sinirlenip sesini yükselttiği anlar sosyal medyada tartışmalara neden olmuştu.

Kaynak: AA