Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya'dan ilk açıklama: Burnu sürtsün diye gönderdim Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya'dan ilk açıklama: Burnu sürtsün diye gönderdim

MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, ailesiyle birlikte Türkiye'den Kopenhang'a taşındığını duyurdu. Taşınma sebebi merak edilen Akgül’den açıklama geldi.

MaNga grubunun solisti Ferman Akgül, Kopenhag'a taşındığını belirterek, şu ifadelere yer verdi:

"Sürekli yağdığı için New York şarkısındaki romantizmden uzaklaşıyor arada tabii. Ama kendi melankolisi var buranın da. Merak içindesiniz biliyorum, neler olduğu ile ilgili. Bir canlı yayında anlatacağım bu hafta. Güzel bir hafta sonu olsun herkes için.”

Ferman Akgül, açıklamasına şöyle devam etti:

"Bettina'ya kariyeri için önemli olabilecek bir iş teklifi gelince kaçırmasını istemedim. Yıllarca o beni destekledi. Sıra bende. Çocukların da ortaokulda buraya gelmesi gerekiyordu zaten. Erken olunca şimdi daha kolay uyum sağlayacaklar. maNga tam gaz devam ediyor endişe olmasın."

Konserlerde görüşürüz

Turnelere ve stüdyo çalışmaları için Türkiye’ye geleceğini belirten Akgül, "Yazları hep Türkiye'de olacağız. Ülkemizden kopmamız mümkün değil. Hatta bu yaz maNga yeni albüm şarkı seçmelerine de başlayacağımızın müjdesini vereyim. Şimdilik bu kadar. Konserlerde görüşmek dileğiyle" açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA