Berlin kimdir?

Berlin, Pedro Alonso tarafından canlandırılan bir soyguncu ve Profesör’ün ağabeyidir. La Casa de Papel’de, İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Merkez Bankası soygunlarında ekip liderliği yapmıştır. Karizmatik, zeki ve acımasız bir kişiliğe sahip olan Berlin, hem seyircilerin hem de diğer karakterlerin duygularını karmaşıklaştırmıştır.

berlinn
Berlin, La Casa de Papel’in öncesini ele alacak. Dizi, Profesör’ün ekibine katılmadan önceki yıllarda soygun yapmak için Avrupa’yı dolaşan Berlin’in suç dünyasındaki dönemini konu alacak. Fragmanda, Pedro Alonso’nun hırsızlıkta nasıl ustalaştığı görülebiliyor. Bir dakikalık tanıtım videosu, Berlin’in kökenlerine inen kapsamlı seriyi gözler önüne seriyor.

Dizide kimler var?

Bir dakikalık fragmanda Berlin, Itziar Ituño’nun canlandırdığı Raquel Murillo ile polis müfettişi olmadan önceki günlerine dönüyor. Dizide ayrıca Michelle Jenner’ın canlandırdığı Berlin’in aşkı Keila dahil olmak üzere yeni karakterler de yer alıyor. Yapımcı Alex Pina; Berlin dizisinin romantizm, suç, komedi ve gerilim dolu bir hikaye anlatacağını söyledi. Pedro Alonso’nun “altın çağına” dönecek yapım, şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı.

Kiralardaki zam oranı olan yüzde 25 sınırı Temmuz'dan sonra devam edecek Kiralardaki zam oranı olan yüzde 25 sınırı Temmuz'dan sonra devam edecek

berlin
Berlin’in henüz kesin bir yayın tarihi bulunmuyor, ancak önümüzdeki yıl Netflix’te gösterime girmesi bekleniyor. Berlin, La Casa de Papel’in öncesini ele alacak ve diğer karakterlerin dizilerine de liderlik edecek. La Casa de Papel’in beşinci ve son sezonu ise bu yılın Eylül ayında Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ