İstanbul’dan Ankara’ya seyahat eden bir yolcu otobüsünde, yedek şoför ile muavin arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma, otobüs seyir halindeyken kavgaya dönüştü. Yolcular, kavga eden görevlileri ayırmak için harekete geçti. Bazı yolcuların sinir krizi geçirdiği olay, bir yolcunun cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

MSB Harita Genel Müdürlüğü ile TÜBİTAK diri fay hatlarını araştıracak MSB Harita Genel Müdürlüğü ile TÜBİTAK diri fay hatlarını araştıracak

Otobus Soforu Ve Muavin Birbirine Girdi Yolcular Sinir Krizi Gecirdi 3627 Dhaphoto1

Olay, dün akşam saat 17.45’te meydana geldi. Sakarya’yı geçtikten sonra otobüsün yedek şoförü ile muavin, henüz belirlenemeyen bir sebeple tartışmaya başladı.

Otobus Soforu Ve Muavin Birbirine Girdi Yolcular Sinir Krizi Gecirdi 3627 Dhaphoto5

Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada otobüs hareket halindeydi. Yolcular, kavga eden görevlileri ayırmak için şoföre durmasını söyledi.

Şoförün durdurduğu otobüsten inen yolcular, yedek şoför ile muavini otobüsten indirdi. Kavganın ardından yolcuların bir kısmının sinir krizi geçirdiği görüldü. Olayın yaşandığı anlar, otobüste bulunan bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kaynak: DHA