Olay, dün akşam saatlerinde Necip Fazıl Mahallesi’nde meydana geldi. Ahmet Taşan isimli şahıs, davetli olarak gittiği nişanda, daha önce evlenme teklif ettiği ancak reddedilen Kader İrgören ile karşılaştı. Güvenlik kamerası görüntülerine göre, Taşan, nişanda halay çektikten sonra silahını çıkararak İrgören’e ateş etti. Ardından da kendi kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu.

Safranbolu’da parkta cimnastik aletine sıkışan çocuk kurtarıldı Safranbolu’da parkta cimnastik aletine sıkışan çocuk kurtarıldı

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Saldırıda, 19 yaşındaki Kader İrgören ağır yaralandı. Ahmet Taşan ise başından vuruldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye kaldırdı. Ancak İrgören, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti. Taşan’ın ise tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

DÜĞÜN SALONU KAOSU

Olay sırasında düğün salonunda bulunan davetliler ise büyük panik yaşadı. Bir başka güvenlik kamerası görüntüsünde, davetlilerin halay çekerken bir kişinin koşarak salondan çıktığı, ardından da diğer davetlilerin panikle kaçıştığı görülüyor.

Kaynak: DHA