Geçen hafta eleme gecesinde elenen olmamıştı. Bu haftanın ilk gününde ise iki takıma yedeklerden iki yarışmacı katıldı. 28 Ocak haftanın ikinci dokunulmazlığında heyecan devam ediyor. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 eleme adayları...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU Kİ KAZANDI

Survivor dokunulmazlık mücadelesi için nefesler tutuldu. Geçen hafta 4 eleme adayı çıkartan kırmızı takımda Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmemişti. Sahra ve Nagihan arasındaki gerginlik ise Acun Ilıcalı'dan sert tepki gelmesine neden oldu. Nagihan 2 ödül cezası alırken bu akşam dokunulmazlık için kıran kırana bir mücadele gerçekleşiyor. Nefes kesen mücadeleyi soluksuz takip eden izleyenler "Survivor kim elendi, eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı?" sorularının cevabını merak ediyor. TV8'in sevilen programı Survivor, mavi takım ve kırmızı takımın kıyasıya rekabetiyle devam ediyor. İşte detaylar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi verildi. İki yeni yarışmacıyla mücadeleye girişen takımlar yüksek motivasyonla parkurları tamamladı. 10-12'lik skorla dokunulmazlık oyununun kazananı mavi takım oldu.

İKİ YENİ YARICMACI KATILDI

İKİ YENİ YARICMACI KATILDI!

Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kazanan mavi takım kendini garantiye alırken kaybeden kırmızı takım oylamayla eleme adayını belirleyecek. En çok oyu alan ise haftanın ikinci eleme adayı olacak. 

                                                                   SURVİVOR ELEME ADAYLARI

27 Ocak haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım olurken içlerinde bir eleme adayı çıkardılar. Bu hafta kadın elemesi gerçekleşecek ve ilk eleme adayı kırmızı takımdan Kardeniz oldu.

Ramazan bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman yatırılacak? Emekli ikramiyeleri ne kadar oldu? Ramazan bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman yatırılacak? Emekli ikramiyeleri ne kadar oldu?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU Kİ KAZANDI 28 Ocak Survivor eleme adayı kim oldu Survivor All Star 2024 eleme adayları

Geçen hafta dört eleme adayının kırmızı takımdan çıktığı eleme potası için düello gerçekleşti. Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmedi. milliyet'in ilettiğine göre düelloda Sercan, Özgür ve Turabi karşılaştı. Özgür ve Turabi eleme adaylığından çıkmayı başardı. Sercan ve Bozok ise bu hafta otamatik eleme adayı olarak yeniden düelloda olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ