2 Nisan'da olağanüstü kongrede ligden çekilme, futbol faaliyetlerini durdurma ve başka lige geçmeyi görüşecek Fenerbahçe'de oyuncular tam tersi fikirde. Yönetim ile görüşecek futbolcular, Devam edip şampiyon olmak istiyoruz diyecek.

Olağanüstü kongrede eteklerindeki taşları dökecekler

Sarı-Lacivertliler'in Süper Lig'in 30. haftasında Trabzonspor'u 3-2 mağlup ettiği maçta yaşanan olaylar, yaklaşık 2 haftadır gündemdeki sıcaklığını koruyor. Sahaya giren taraftarlar ile fiziksel arbedeye giren futbolcuların ceza alacağı konuşmaları sonrası F.Bahçe Yönetimi harekete geçmişti. Olağanüstü kongre kararı alan Sarı-Lacivertliler, 2 Nisan'da futbol takımının ligden çekilmesi, faaliyetlerinin durdurulması ve lig değiştirilmesi yönünde oylama yapacak. Çoğunluk sağlanırsa yönetim bu yetkiye sahip olacak.

Kartal, 'takım tam kadro' dedi

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Teknik Direktör İsmail Kartal, 'Adana Demirspor maçında tam kadro olacağız. Önemli bir sakatlık problemimiz yok. Herkes geri döndü. Allah'ın izniyle 8'de 8 yapıp şampiyon olacağız. Avrupa'da da inşallah 4 maç sonra finale çıkabiliriz. 2 Nisan'da ne olursa olsun bazı şeylerin değişebileceğini düşünebiliyorum' demişti. Futbolcular da Teknik Direktör İsmail Kartal ile aynı düşüncede. Sezonun son bölümüne gelinmişken tamamlanmasından yanalar.

Hedef 7 nisan'daki final

Sarı-Lacivertli futbolcular, 7 Nisan'da Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa maçını kazanacaklarına ve ligdeki şampiyonluk yarışını göğüsleyeceklerine inanıyor. Çarşamba günü medya mensuplarıyla yaklaşık 3.5 saat süren bir toplantı yapan Başkan Koç, futbolcuların kendisiyle görüşmek istediğini ifade etmişti. Oyuncular kongre öncesi Başkan Ali Koç ile görüşüp, devam etmek istediklerini söyleyecek. Bu görüşmenin karara nasıl yansıyıp yansımayacağı ise merak konusu oldu...

Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Mehmet Ali Yılmaz için başsağlığı mesajı yayımladı Trabzonspor Kulübü Başkanı Doğan, Mehmet Ali Yılmaz için başsağlığı mesajı yayımladı

Kaynak: HABER MERKEZİ