Türk Yıldızları'nın Antalya'da yapacağı gösteri için Konyaaltı Sahili ve varyant seyir terasına saatler öncesi gelen vatandaşlar alanı hızla doldurdu. On binlerce Antalyalı ve yabancı turistin heyecanla beklediği gösteri saat 16.00'da başladı.

A W188879 07

Nefes Kesici Akrobasi Hareketleri

Bir anda Akdeniz açıklarından sahil kısmına gelen Türk Yıldızları, sahildeki vatandaşları coşturdu. Nefes kesen akrobatik hareketler sergileyen timin gösterisi izleyenleri büyüledi. Vatandaşlar ve yabancı turistler timin o anlarını cep telefonlarıyla kaydetti.

Türkiye'den yapılan vize başvuruları en çok hangi Avrupa ülkeleri tarafından reddediliyor? Türkiye'den yapılan vize başvuruları en çok hangi Avrupa ülkeleri tarafından reddediliyor?

A W188879 10

Gösteri Evlerden de İzlendi

Yaklaşık yarım saat süren gösteriyi sahildeki kalabalığa giremeyen vatandaşlar evlerinin balkon ve pencerelerinden de takip etti.

Vatandaşlar Gösteriden Memnu

Gösteriyi izleyen vatandaşlar Türk Yıldızları'nın performansından büyük memnuniyet duydu. Gösteriyi çok beğendiğini ve duygulandığını belirten İdris Orçan, "Çok güzeldi, göğsümüz kabardı. Biz izlerken korktuk, çarpışacaklar sandık. Milli bir gurur" dedi.

A W188879 11

Sabri Titiz ise "Ailemle takip ettik, Samsun'da da takip ediyorduk. Bugün burada izledik. Her zaman ki gibi göğsümüz kabardı, onlarla gurur duyuyorum. Yaptıkları o hareket bana nir sahne oyunu gibi geliyor. Her seferinde maşallah diyorum. Rabbim onları kazadan beladan korusun. Dünyanın en güzide gösteri timidir. ‘Ne mutlu Türküm diyene’ dedirdiler. Çok güzel bir kalabalık var. Atmosfer çok iyiydi" dedi.

Kaynak: İHA