Çökertilen 'Çirkinler' organize suç örgütü polis yelekleriyle suç işlemişler Çökertilen 'Çirkinler' organize suç örgütü polis yelekleriyle suç işlemişler

Ümraniye'de devam eden metro çalışmaları sırasında Elmalıkent Mahallesi'nde meydana gelen çökme, bitişik haldeki iki binanın çökmesine neden oldu. İki bina, daha önceden alınan güvenlik önlemleri kapsamında tahliye edilmişti. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, çöken binalarda ölü ya da yaralı bulunmadığı belirtilerek gerekli güvenlik tedbirlerinin alındığı vurgulandı.

Ümraniye'de Elmalıkent Mahallesi'nde bulunan 2 katlı ve 3 katlı binaların bulunduğu bölgede, devam eden metro inşaatı sırasında bir çökme meydana geldi. Olay yerine hızla sevk edilen ekipler, çevrede güvenlik önlemleri alarak çökmenin etkilediği bölgeleri güvenlik şeridi ile çevirdi.

İstanbul Valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre, çöken binalar daha önceden boşaltılmıştı ve bu sayede olayda herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmamıştır. Bölgeye takviye ekipler sevk edilmiş olup, olası risklere karşı tedbirler alınmaktadır.

Ümraniye'deki metro inşaatındaki kısmi göçük, binaların çökmesine yol açmış ve bu durum yerel yetkililer tarafından derhal müdahale edilerek güvenlik önlemleri alınmıştır. Olayın çevresindeki vatandaşlar güvenli bir bölgeye yönlendirilmiş ve bina çevresinde güvenlik tedbirleri uygulanmıştır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin belediye başkan adaylarını ilan etti! Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin belediye başkan adaylarını ilan etti!

İngiliz Kraliyet ailesi hakkındaki bilinmeyen gerçekleri okuduğunuzda aklınız gidecek! İngiliz Kraliyet ailesi hakkındaki bilinmeyen gerçekleri okuduğunuzda aklınız gidecek!

İbo ile Güllüşah filminin Oya'sı bakın hangi şarkıcının annesi çıktı! İbo ile Güllüşah filminin Oya'sı bakın hangi şarkıcının annesi çıktı!

Yeşilçam’da ‘Kırmızılı Kadın’ karakteriyle ünlenen Şehnaz Dilan: Bize para vermezlerdi! Yeşilçam’da ‘Kırmızılı Kadın’ karakteriyle ünlenen Şehnaz Dilan: Bize para vermezlerdi!

Çin’den Avrupa’ya konteyner taşıma fiyatı dört katına çıktı Çin’den Avrupa’ya konteyner taşıma fiyatı dört katına çıktı

Adanalı ünlüler: Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler! Foto Galeri: Adanalı ünlüler: Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler!

Kaynak: DHA