Ceylan Çalışkan, Cenk Tosun'u Everton'a 22 milyon euro bonservisle sattığını hatırlatarak Semih Kılıçsoy'un genç ve potansiyeli yüksek olduğunu belirterek en az 35 milyon euroya satılacağını ifade etti.

Semih 1

Hürriyet'in haberine göre: Fırat Tapan, Semih Kılıçsoy'un bonservisinin en az 25 milyon euro olması gerektiğini dile getirdi.

Semih 2-1

Bektaş Demirtaş, genç golcüyü Gerd Müller'e benzetti ve piyasasının şu an 50 milyon euro olduğunu söyledi. Ayrıca, Demirtaş, Semih Kılıçsoy'un seneye Türkiye'ye veda edeceğini öne sürdü.

Semih 4-1

Ahmet Bulut, Semih Kılıçsoy'un 2. Arda Güler olduğunu belirterek genç forvetin İspanyolların dikkatini çektiğini aktardı ve fiyatının en az 50-60 milyon euro olması gerektiğini dile getirdi.

Semih 5-1

Mithat Halis, Semih Kılıçsoy'un seneye en az 40 milyon euroya alıcı bulacağını iddia etti.

Semih 6-1

Galatasaray'ın suç duyurusunda bulunduğu Beşiktaş Asbaşkanı Göçmez ifade verdi Galatasaray'ın suç duyurusunda bulunduğu Beşiktaş Asbaşkanı Göçmez ifade verdi

Hakan Korkmaz, Almanya'dan 10 milyon euroluk bir teklif olduğunu ancak genç forvetin en az 25 milyon euroya alınabileceğini söyledi.

semih haber foto

Hakan Şirin ise İtalya'dan scout arkadaşlarının Semih Kılıçsoy'un bonservisini sorduğunu ve genç yıldızın seneye en az 50 milyon euroya alınabileceğini bildirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ