Galatasaray'ın Danimarkalı savunma oyuncusu Victor Nelsson, yedek kaldığı dönemle ilgili konuştu. Nelsson, "Bu sinir bozucu ve çok zor bir durumdu. Tam olarak oturmayan birkaç farklı şey vardı. Şimdi ilk 11'deyim ve her şey iyi gidiyor" dedi.

Yedek Kalmak Zor Bir Durumdu

Bold'a konuşan Nelsson, yedek kaldığı dönemi şu sözlerle anlattı:

"Bu sinir bozucu ve çok zor bir durumdu. Tam olarak oturmayan birkaç farklı şey vardı. Şimdi ilk 11'deyim ve her şey iyi gidiyor. Mutluyum... Çok zor zamanlar geçirdim. Zor bir dönemdi. Bu yedek kulübesinde olacağım ilk dönem değildi ve son dönem de olmayacak. Bunun farkındayım. Kariyerim boyunca bunu kesinlikle yaşayacağım. Burada durum biraz farklıydı çünkü bu benim ile kulüp arasında olan bir şeydi. Zor bir dönemdi."

Transfer Söylentileri Hakkında

Hakkında çıkan transfer söylentileri hakkında da konuşan Nelsson, şunları dedi:

İrfan Can Kahveci kariyer imzasını atabilir! İrfan Can Kahveci kariyer imzasını atabilir!

"Çok fazla söylenti olduğunu söyleyebilirim. Hem ben hem de başka oyuncular hakkında bu dedikodular çıkıyor. Bunun sıkıcı bir cevap olduğunun farkındayım ancak şu anda Galatasaray'a odaklanmaya çalışıyorum. Sadece önümdekilere odaklanmaya çalışıyorum. Geleceğin neler getireceğini bilemezsiniz. Şu anda Galatasaray'da mutluyum. Milli takımdan döndüğümde kazanmamız gereken bir şampiyonluk ve Süper Kupa var. Ben de bunlara odaklanacağım."

Trabzonspor-Fenerbahçe Maçı Utanç Vericiydi

Trabzonspor-Fenerbahçe maçını da değerlendiren Nelsson, şu ifadeleri kullandı:

"Utanç vericiydi. Trabzon'da yaşananlar eleştiri sınırlarını aştı. Bir daha kesinlikle olmamalı ve olamaz da diye düşünüyorum. Son 10 dakikayı izledim ve Fenerbahçe'nin gol atmamasını umdum. Onlar ise golü buldu. Sonrasını da izledim ve bu eleştiri sınırlarını aşan bir durum. İzlenmesi hoş şeyler değildi."

Avrupa Şampiyonası Hedefi

Milli takım hedeflerinden de bahseden 25 yaşındaki futbolcu, şunları söyledi:

"Avrupa Şampiyonası'nda oynamak benim için büyük bir hedef ancak şu anda o kadar önemli değil. Bu konuda çok fazla düşünmeye başlarsanız, bunun bir şekilde su yüzüne çıkacağını düşünüyorum. Bence şu anda takımda yer alan herkes Avrupa Şampiyonası'nda oynamak ister ama bu günlük olarak düşündüğüm bir şey değil. Sıradaki maçı düşünüyorum. Kendi kulübümde de yeterince işim var."

2021-2022 sezonunda Danimarka ekibi Kopenhag'dan Galatasaray'a transfer olan Nelsson, sarı-kırmızılı forma ile bu sezon 38 resmi maça çıkarken 2 kez gol sevinci yaşadı.

Kaynak: HABER MERKEZİ