Çin tarihte bir ilki gerçekleştirdi: Chang'e-6 adlı uzay aracı Ay'ın karanlık yüzüne iniş yaptı Çin tarihte bir ilki gerçekleştirdi: Chang'e-6 adlı uzay aracı Ay'ın karanlık yüzüne iniş yaptı

Meta’nın yapay zeka destekli fotoğraf düzenleme araçları, WhatsApp kullanıcıları için yolda. Bu yeni özellikler, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamasının fonksiyonelliğini genişletmeyi amaçlıyor.

Sürekli Gelişim ve Testler

WhatsApp, Windows, Android ve iOS platformlarında sürekli yenilikler test ediyor. Şimdi de yapay zeka destekli düzenleme araçlarıyla kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşımayı hedefliyor.

Beta Sürümünde Yeni Özellikler

Android için yayınlanan en son WhatsApp beta sürümünde, bu yeni yapay zeka destekli düzenleme araçları keşfedildi. Kullanıcılar, bu araçlar sayesinde metin girerek kendi arka plan görsellerini yaratabilecek ve mevcut arka planları genişletebilecek.

Kullanıma Sunulma ve Erişilebilirlik

Yakın gelecekte, bu yapay zeka araçları tüm WhatsApp kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Ancak, bu özelliklerin tüm kullanıcılara ne zaman açılacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ