Aile Şikayetçi Oldu

Yağmur Taktaş’ın ailesi, daha önce şiddet gördüğü ve dalağını kaybettiği belirtilen Taktaş’ın cinayete kurban gitmiş olabileceğini iddia ederek, Türk asıllı ABD vatandaşı olan eski sevgilisi hakkında şikayetçi oldu.

640Xauto (13)

Eski Sevgilinin Paylaşımları Gündemde

Eski sevgili olduğu iddia edilen kişinin, Taktaş’ın sosyal medya hesabını ele geçirdiği ve profil fotoğrafını korku filmi karakterleriyle değiştirdiği iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialar, fenomenin ölüm haberinin ardından gündeme geldi.

640Xauto (12)

Yağmur Taktaş Toprağa Verildi

Yağmur Taktaş’ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla yapılan otopsinin ardından, cansız bedeni Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi.

640Xauto (10)

Yelkenlisiyle 5 yıl önce çıktığı dünya turunu Datça'da tamamladı Yelkenlisiyle 5 yıl önce çıktığı dünya turunu Datça'da tamamladı

Sosyal Medyada İddialar

Eski sevgiliye ilişkin iddialar devam ederken, bir sosyal medya hesabı eski sevgili olduğu öne sürülen kişinin sosyal medya paylaşımlarını gündeme getirdi. Bu paylaşımlar, Yağmur Taktaş ile olan fotoğrafları ve konuşmaları içeriyordu ve geniş bir ilgiyle karşılandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ