İşte Benim Stilim yarışmasının eski yarışmacılarından Yağmur Taktaş'a ilişkin çarpıcı iddialar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, geçen haftalarda ABD’de kaldığı evde ölü bulunduğu belirtiliyor.

İddialara göre, Ramazan ayının arifesinde Amerika'da eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü söylenen Taktaş'ın Instagram hesabının da ele geçirildiği iddia ediliyor.

Yağmur Tektaş Haber Foto 2

ntv.com.tr'in haberine göre; Gelen haberler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve Taktaş'ın hayranları ve takipçileri arasında endişe ve üzüntüye yol açtı.

İşte Benim Stilim yarışmasının tanınan isimlerinden Yağmur Taktaş'a ilişkin çarpıcı iddiaların ortaya çıkması büyük bir şok etkisi yarattı. Sosyal medyada dolaşan haberlere göre, Amerika'da yaşayan genç kadının eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü ve ardından sosyal medya profilinin ele geçirildiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Dahası, iddialar arasında kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi yapılan Taktaş’ın cansız bedeni, önceki gün hava yoluyla getirildiği Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildiği yer aldı.

Yağmur Tektaş Haber Foto

Ailesi eski sevgiliden şikayetçi

Taktaş’ın ailesi, daha önce darbedilen ve dalağını kaybeden kızlarının cinayete kurban gitmiş olabileceğini iddia ederek avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisi A.C.F.’den şikâyetçi olduğu iddia ediliyor.

Yağmur Tektaş Twet Hesabı

Edirne'de polisten kaçan otomobilden 17 kişi çıktı-İzle Edirne'de polisten kaçan otomobilden 17 kişi çıktı-İzle

Yağmur Taktaş'ın Instagram profil fotoğrafına Exorcist adlı korku filmi karakteri Regan görseli koyulması ve tüm paylaşımların kaldırılması hakkında da farklı yorumlar yapıldı.

Yağmur Tektaş kimdir?

Yağmur Taktaş, 1996 yılında Adana'da dünyaya geldi. Lise eğitimini Adana Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Spor ve moda alanlarına ilgi duyan İşte Benim Stilim gibi televizyon programlarına katılmış ve cesur pozlarıyla dikkat çekmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ