Beyaz Show'un ekranlara döneceği tarih belli oldu! Beyazıt Öztürk açıkladı Beyaz Show'un ekranlara döneceği tarih belli oldu! Beyazıt Öztürk açıkladı

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, Levent'teki villasını 100 milyon liraya satışa çıkardı. Ancak Yılmaz, villasının ilanının internete konmamasını rica etti.

Cem Villa

Villasını satışa çıkaran Cem Yılmaz, özel hayatının gizliliğine önem vererek emlakçısından ilanın internete konmamasını istedi.

MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış! MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış!

Cem Yılmaz Haber Içi

Bilet fiyatları tavan yaptı

Diğer yandan ünlü komedyen yeniden sahne almaya hazırlanıyor. Şubat gösterisinin biletleri yedi dakika içinde tükenen Cem Yılmaz'a yoğun ilgi, VIP bilet fiyatlarının 4400 liradan 7500 liraya çıkmasına neden oldu.

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı?

Kaynak: HABER MERKEZİ