Disney’in Satın Aldığı Fox’un İsim Hakkı Süresi Doldu
Geçtiğimiz aylarda Disney grubu, Fox’un birçok kanalını satın almıştı. Bu satın alma işlemiyle birlikte Fox’un isim hakkı da Disney’e geçmişti. Ancak bu isim hakkı sadece bir süreliğine geçerliydi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Fox’un isim hakkı süresi Şubat ayında doluyor.

RTÜK Onayladı: Fox TV’nin Yeni Adı Now TV
Fox TV’nin isim hakkı süresinin dolmasıyla birlikte kanalın adı ve logosu değişiyor. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyesi İlhan Taşçı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Fox TV’nin logo ve isim değişikliğinin RTÜK tarafından onaylandığını ve yeni adının Now TV olduğunu duyurdu. Kanalın logosunda da Now TV yazısı yer alacak.

Doğuş’un sağlık durumu ciddi: Böbreğinde 12 cm’lik kist bulundu Doğuş’un sağlık durumu ciddi: Böbreğinde 12 cm’lik kist bulundu

Reyting Rekortmeni Diziler Yeni İsimle Devam Edecek
Fox TV’nin adı ve logosu değişse de kanalın reyting rekortmeni dizileri yeni isimle devam edecek. Kanalın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Masumiyet, Sen Çal Kapımı, Yasak Elma, Mucize Doktor, Baraj, Savaşçı ve Çocukluk gibi yapımlar, Now TV’de yayınlanmaya devam edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ