Şarkıcı Gülben Ergen, Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programına katıldı ve hayatıyla ilgili çeşitli detayları paylaştı. Programda, yaşadığı zorluklar ve çocukluk dönemindeki acı olayları antalan Ergen'in gözyaşlarını tutamadğıı görüldü.

İç dünyamı toparlayamadım!

Gülben Ergen, annesi ve babasının ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatırken, ağabeyiyle olan ilişkisine de değindi. Ağabeyiyle olan ilişkisinin çok güzel olduğunu söyleyen Ergen, ancak ağabeyinin kaybının kendisi için büyük bir darbe olduğunu ifade etti.

Gülben Ergen, "Ağabey kardeş ilişkiniz nasıldı?" sorusunu cevapladı.

Karaagaç destanı nerede çekiliyor? Karaagaç destanı nerede çekiliyor?

Haluk Bilginer'in kızı Nazlı annesine olan benzerliğiyle şaşırttı! Haluk Bilginer'in kızı Nazlı annesine olan benzerliğiyle şaşırttı!

Ergen, "Çok güzeldi ama tadına doymadım ki. Ben 18 yaşımdaydım, ağabeyim 23 yaşındaydı. Ağabeyim çok güzeldi, ölmesi olacak şey değil. Bir sürü hayalin çöp olması... Babamın ölümü bir darbeydi. Babamı kaybettiğimde her kız çocuğunun üzüldüğü kadar üzüldüm, ama ağabeyimi kaybettiğimde toparlayamadım iç dünyamı" şeklinde konuştu.

Kaza değil cinayetti!

Ergen, daha önce yaptığı "Ağabeyimi genç yaşta trafik kazasında kaybettim" açıklamasının doğru olmadığını ifade etti. Ergen, kendisinin 18, ağabeyinin 21 yaşındayken en yakın arkadaşı tarafından yanlışlıkla öldürüldüğünü söyledi.

Gülben Ergen şöyle konuştu:

"Yıllarca 'trafik kazasında kaybettim' diye geçiştirdim. Ağabeyimi en yakın arkadaşı yanlışlıkla vurdu. Bizim bir cinayetimiz var yani. Alkol almış, nara atıyormuş, 'Rıfat' diye seslenmiş, o da 'İşim var' demiş. 'Hadi beş dakika baksana' demiş, bir tane sıkmış. Ağabeyim devrilmiş, çocuk gidip babama 'Mazhar Amca, ben Rıfat'ı vurdum' demiş. Beraber yerden kaldırmışlar, beraber götürürken abim ölmüş. Çocuğun cahilliği ya da içki bütün kötülüklerin anasıdır."

Apollo projesinde çalışan unutulan Türk: Adana’da deli NASA’da dahi! İşte uzay roketi geliştiren ilk Türk’ün hikayesi! Apollo projesinde çalışan unutulan Türk: Adana’da deli NASA’da dahi! İşte uzay roketi geliştiren ilk Türk’ün hikayesi!

Kurşunun abisinin aort damarına isabet ettiğini belirten şarkıcı, "İnsan isimlendiremiyor. Bir tane kurşun aort damarına denk gelmiş. Üç cm aşağısı ile üç cm yukarısı öldürmüyormuş da, oraya denk gelmiş. Annemle bunu haber almamız, evden çıkmamız, gitmemiz... İnanılır gibi değil, çok acı. Üç sene sonra babam da vefat etti. Çok acayip yükler" diye konuştu.

Yeşilçam'ın kötü kalpli güzellerinden Sevtap Parman'ı siz bir de şimdi görün: Hayret edeceksiniz! Yeşilçam'ın kötü kalpli güzellerinden Sevtap Parman'ı siz bir de şimdi görün: Hayret edeceksiniz!

Kaynak: HABER MERKEZİ