İnci Taneleri dizisi, Türkiye genelinde büyük ilgi görmeye devam ederek sosyal medyada rekor paylaşımlara imza atıyor. Yılmaz Erdoğan'ın yazıp başrolünde yer aldığı dizi, dün gece yayınlanan ilk bölümüyle seyircilerle buluştu. Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün "pavyon dansı" sahnesinin ardından, pavyonlarda "Dilber" zammı yapıldığı ifade edildi. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde özellikle popüler olan "Dilber" karakteri, pavyonlardaki fiyatları iki katına çıkardı.

Inci Taneleri 1

Survivor adaya kim veda etti? Ödül oyununu kim kazandı? 29 Şubat Survivor All Star Survivor adaya kim veda etti? Ödül oyununu kim kazandı? 29 Şubat Survivor All Star

Tele1'in haberine göre dizinin etkisiyle pavyonlarda yaşanan bu fiyat artışı, sosyal medyada da geniş bir yankı uyandırdı. İzleyiciler, dizinin etkisi altında kalarak pavyonlara olan talepte artış yaşandığını ve "Dilber" karakterinin daha da popüler hale geldiğini belirtiyor. İnci Taneleri dizisinin yarattığı bu sosyal medya fenomeni, sadece televizyon izleyicilerini değil, aynı zamanda gece hayatını da etkileyerek pavyonlarda hareketlilik yaratmış gibi görünüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ