Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Berk Göktaş isimli bir genç yarışmacı, 1 milyon liralık ödüle ulaşarak büyük ödül sorusunu görmeye hak kazandı.

Nihayet 1 milyonluk ödül sahibini buldu

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında Berk Göktaş adındaki genç yarışmacı, tüm sorulara doğru vererek 1 milyon liralık ödüle ulaştı. Aylar sonra ulaşılan 1 milyonluk soru ve şıklar şunlar oldu:

George Clooney'le Brad Pitt yıllar sonra aynı filmde buluştu George Clooney'le Brad Pitt yıllar sonra aynı filmde buluştu

"23 Nisan 1920'de açılan TBMM'nin birinci dönem milletvekillerinden hangisi, milletvekili olduğu ille doğru eşleşmiştir?"

A)Mustafa Kemal Paşa, Antep

B)Kazım Karabekir Paşa, Erzurum

C)Miralay İsmet, Malatya

D)Fevzi Paşa, Kozan

Seyirce sorma hakkını da kullanan ve seyircinin çoğunlukla C şıkkını seçmesine rağmen "Fevzi Paşa, Kozan" şıkkını seçen yarışmacı, gelecek hafta 5 milyon liralık ödül için tekrardan yarışmada olacak.

Göktaş, sunucunun kendisine duygularını sorması üzerine, "Karışık duygular içerisindeyim, anlatılmaz yaşanır! Yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden. Çok heyecanlıyım" ifadelerini kullandı.

Kenan İmizarlıoğlu bile heyecanlandı

Berk Göktaş'ı tebrik eden Kenan İmirzalıoğlu, "Tüylerim diken diken oldu gerçekten. Hepimizi çok heyecanlandırdın. Yüreğine, aklına sağlık. Bugüne kadar verdiğin, kendini geliştirmek için verdiğin emeğe sağlık. Yürekten kutluyorum seni" dedi.

Kaynak: DHA