Eşi Meryem’in Şüpheli Davranışları

Özdemir’in kayboluşuyla ilgili şüpheler, eşi Meryem’in üzerinde yoğunlaştı. Meryem, kocasının kaybolduğu gün nereye gittiğini bilmediğini söyledi. Ancak Müge Anlı’nın programına katılmayı reddetti. Ayrıca evine asma kilit takarak kimseyi içeri almadı. Meryem’in gözünde morluklar olduğu da dikkat çekti. Meryem, bunun çocuğunun omzu çarptığı için olduğunu iddia etti. Ancak daha sonra eli ve kafası çarptığını da söyledi. Bu çelişkiler, Meryem’in yalan söylediği şüphesini artırdı.

0X0 Muge Anlida Mehmet Ali Ozdemir Olayinda Yeni Gelisme Aractan Cikan Carpici Detay Eve Neden Siva Yaptilar Esi K 1705316684071 (1)

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su değişti! Peki yeni Apo kim? Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su değişti! Peki yeni Apo kim?

İntihar Notu ve Taze Sıva İzi

Özdemir’in aracında yapılan incelemelerde, bir Kur’an-ı Kerim, bir İncil ve bir Tevrat bulundu. İncil’in içinde ise veda notu andıran bir mektup çıktı. Bu mektubun Özdemir’in yazısı olmadığı anlaşıldı. Bu da, birilerinin Özdemir’in intihar ettiği süsü vermeye çalıştığı ihtimalini ortaya koydu. Özdemir’in kardeşi Yusuf ise, Özdemir’in intihar edecek bir insan olmadığını savundu.

Özdemir’in arkadaşı Can ise, Özdemir’in kayınbabasının evinde taze sıva izi gördüğünü söyledi. Can, Özdemir’in gece geç saatlerde malzeme talep ettiğini ve o gün çalıştığını da belirtti. Bu da, Özdemir’in evinde bir şeylerin gizlendiği şüphesini doğurdu.

0X0 1705312295121

Nehirde Bulunan Mont ve Sulama Kanalındaki Ceset

Özdemir’i arama çalışmaları sırasında, Asi Nehri’nde siyah renkli bir mont bulundu. Montun Özdemir’e ait olup olmadığı henüz belli değil. Mont, muhafaza altına alındı.

Öte yandan, sosyal medyada Özdemir’in cesedinin bulunduğu yönünde haberler çıktı. Ancak Müge Anlı, bu haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Müge Anlı ekibinden Müge, sulama kanalında bulunan cesedin Suriye uyruklu bir kişiye ait olduğunu söyledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Mehmet Ali Özdemir’in kayboluşuyla ilgili gelişmeleri takip etmeye devam ediyor. Program, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV’de yayınlanıyor.

Mersin’de otobüs devrildi! 9 ölü 28 yaralı Mersin’de otobüs devrildi! 9 ölü 28 yaralı

Kaynak: HABER MERKEZİ