Seksenler dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Yasemin Çonka değişimiyle görenleri şaşkına çevirdi. Çonka’nın verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı.

Ekran görüntüsü 2023-11-30 183852

Başarılı projelerde yer aldı

‘Seksenler’ dizisi başta olmak üzere; ‘Yeditepe İstanbul’, ‘Bir İstanbul Masalı’, ‘İkinci Bahar’ ve ‘Gönülçelen’ gibi birçok başarılı projede yer alan Yasemin Çonka son olarak “Son Akşam Yemeği” filmiyle beyaz perdede izleyicisinin karşısına çıktı.

Nejat İşler'in son hâli görenleri şaşkına çevirdi Nejat İşler'in son hâli görenleri şaşkına çevirdi

Ekran görüntüsü 2023-11-30 183859

Boşanma itirafı

Geçtiğimiz aylarda Ceyda Düvenci’nin NTV ekranlarında yer alan programı Bambaşka Sohbetler’in konuğu olan Yasemin Çonka boşanma itirafıyla herkesi şaşırtmıştı. Sessiz sedasız boşandığını söyleyen ünlü isim şimdilerde Çonka yerine Baştan soyadını kullanıyor.

Ekran görüntüsü 2023-11-30 183911

Sosyal medyada ilgi odağı

Yasemin Baştan şimdi de sosyal medyadaki son pozlarıyla gündem oldu. Ünlü ismin verdiği kilolar dikkatlerden kaçmadı. Baştan’ın ‘Yeni bir yolculuk, yeni bir heyecan daha’ notunu düştüğü pozları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Ekran görüntüsü 2023-11-30 183906

Ünlü isme sosyal medyada; ‘Ne güzel zayıflamışsınız’, ‘Yine çok güzelsin’, ‘Yeni bir efsaneye mi dönüşüyor birisi’, ‘Çok güzel olmuşsun’, ‘Sana ne olmuş?’ gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ