Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu bombaları patlattı! Ortalığı karıştıracak açıklamalar: ikinci bölüm başlıyor Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu bombaları patlattı! Ortalığı karıştıracak açıklamalar: ikinci bölüm başlıyor

Simge Sağın, kendi şarkısı olan "Aşkın Olayım" ile tanınan Icardi'ye övgülerde bulunarak, Arjantinli futbolcu için olumlu sözler sarf etti. Ayrıca, Icardi'nin eşi Wanda Nara için de olumlu ifadeler kullanan Sağın, "Benden rahatsız olmuyordur, tam tersine beni çok seviyordur." şeklinde konuştu.

Ntvspor'un haberine göre: Dünyaca ünlü Alman müzik grubu Schiller'in konserinde konuk şarkıcı olarak yer alacak Simge Sağın, konserle ilgili düzenlenen basın toplantısında Icardi ve Wanda Nara hakkında konuştu.

Gördüğüm en yakışıklı futbolcu

Kelebek'te yer alan habere göre, Simge Sağın, kendisine ait olan "Aşkın Olayım" şarkısının özdeşleştiği Icardi'ye övgülerde bulundu. Sağın, "Gördüğüm en yakışıklı futbolculardan biri. Hem başarılı hem çok karakterli biri" şeklinde konuştu.

Wanda Nara benden rahatsız olmaz!

Ünlü şarkıcı, "Aşkın Olayım" şarkısının özdeşleştiği Icardi'yi övgüyle anarak, "Gördüğüm en yakışıklı futbolculardan biri. Hem başarılı hem çok karakterli biri." şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ