ÖDÜL OYUNU

Survivor'da bu akşam ödül oyunu için takımlar parkurdaki yerlerini aldı. Tazyikli suların altında ve dönen bir aparatın üzerinde bayrak toplamaya çalışan mavi ve kırmızı takım kıyasıya rekabet ettiler. Mücadelenin galibi ise 7-8'lik skorla KIRMIZI TAKIM oldu.

ADAYA VEDA EDEN İSİM

Eleme düellosunda final oyununda Aysu ve Begüm karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın galibi Aysu oldu. Aysu adada kalmaya devam ederken Survivor'a veda eden isim Begüm oldu.

Survivor'da haftanın üçüncü eleme adayı kim? Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star 2024 Survivor'da haftanın üçüncü eleme adayı kim? Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star 2024

Begüm veda konuşmasında, "Pozitif kalmaya çalışıyorum, hayatımda da zor durumlardan kendimi pozitif kalmaya çalışarak çıkarttım. Ama  tabii ki çok üzgünüm şu an. Evde otururken Survivor'da deneyimlemek istediğim çok şey vardı. Survivor'u çok seviyorum, burda olmayı çok seviyorum, çok sevdim ve bütün arkadaşlarım çok güzel destek verdiler bana kırmızı takım da. Hepsine çok teşekkür ederim hepsine." ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ