Gündeme bomba gibi düştü: “Dilan Polat ve Engin Polat’a vergi kaçırma suçundan tahliye kararı verildi” Gündeme bomba gibi düştü: “Dilan Polat ve Engin Polat’a vergi kaçırma suçundan tahliye kararı verildi”

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için gerçekleşen bayrak mücadelesi nefesleri kesen anlara sahne oldu. İki yeni yarışmacının da katılımıyla ekipler, yüksek motivasyonla parkurları başarıyla tamamladı. 11'e-12'lik skorla dokunulmazlık oyununu kazanan taraf kırmızı takım oldu. Uzun bir sürenin ardından dokunulmazlık oyununu kazanmanın sevincini yaşayan kırmızı takım, adeta bir bayram coşkusu içerisinde bulundu.

TAKIMLARA KİMLER KATILDI?

Survivor All Star'da bu hafta, her iki takıma da yeni yedek yarışmacılar eklendi. Kırmızı takım, 2018 yılından tanıdığımız yarışmacılardan Mustafa Kemal'i, mavi takım ise 2021 yarışmacısı Dora'yı kadrosuna kattı.

ELEME ADAYI KİM?

Dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım kendini garantiye alırken kaybeden mavi takım oylamayla eleme adayını belirledi. Haftanın üçüncü eleme adayı Aysu oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ