İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş'ın sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş'ın sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi

Survivor All Star 2024'te eleme heyecanı bugün de doruktaydı. Rekabetin hız kesmeden devam ettiği eleme düellosunda, eleme adayları Mavi takımdan Hakan ve Batuhan olurken Kırmızı takımdan ise Özgür ve Bozok oldu.

ADAYA VEDA EDEN İSİM

Final düellosunda Batuhan ve Bozok yer aldı. Bozok, Batuhan'a 5-0 kaybederek adaya veda etti. Veda konuşmasında şu sözler yer aldı:

"Bugün sabahtan beri hissediyordum, düellodan çıkamayacağımı hissediyordum. Böyle bir his vardı üzerimde. Belki atışlarda yanlış yaptım. İkinci rauntta başka bir şey seçmeliydim. Elim ısındı zannettim. Olmadı, olmayınca olmuyor. Benim Survivor'la serüvenim şöyle başladı; Turabi'nin Instagramdaki yazdığı şeyi gördüm. Turabi'yi aradım. Gidiyor musun dedim, gidiyorum dedi. Dedim ben de geleceğim. Sörf tahtamı aldım, garajıma koydum ve buraya geldim. Burada olmamın en büyük sebebi dünya güzeli bir kızımım olması ve 50 yaşındaki babasının böyle yarışmacılarla mücadele etmesi. Benim için en önemli olan şey oydu. Kızımı göreceğim için çok mutluyum."

Kaynak: HABER MERKEZİ