Ancak bu hastalık haberinin yeni olmadığı ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Gönül Yazar, hastalığın geçen sene yaşandığını açıklandı:

“Bu olay 4-5 ay önce oldu. Evimdeyim, çok iyiyim. Pıhtı çoktan dağıldı. Merak etmeyin. Arkadaşıma hastalığımı anlattım, o yeni sanmış. Kabahati yok. Doktorlar ‘6’ncı ay kontrole gel’ dedi. Bir ay sonra kahve içmeye giderim.”

Türkiye'nin Gönül'ü yapayalnız

Hürriyet'te yer alan habere göre, Gönül Yazar daha sonra MagazinSortie'ye yaptığı açıklamada ise "Önceki gece birden ağrı tuttu. Yanımda çalışanım da Kayseri'ye cenazeye gitti. Yapayalnızım, sevimsiz bir ağrı tuttu. Ne yapacağımı şaşırdım. Kendi kendime 'yarına çıkarsam iyiyim' dedim... Herkeste uyuyor gece tabii. Sonrasında eski vokalistim beni hastaneye götürür diye düşündüm... Türkiye'nin Gönü'lü yapayalnız..." dedi.

Haluk Levent kanserle mücadele eden ablasına destek olmak için saçlarını kazıttı Haluk Levent kanserle mücadele eden ablasına destek olmak için saçlarını kazıttı

Göbü1

Mirasını LÖSEV'e bırakacak

"Kızım çok mirasa kondu babası Erol Simavi’den... Allah'a şükür benim birikimim var gazino zamanından, ona muhtaç değilim. Ortaköy'de oturduğum ev çok pahalılanmış, LÖSEV'e bağış yapacağım orasını. Tabii o ev ben yaşarken benim benden sonrası için o küçük lösemili çocuklar için bağışlayacağım. Hepimiz bu dünyaya çivi çakmaya gelmedik. Hâk vâki olunca bizlerde gideceğiz, o zaman onlara kalacak."

Kaynak: HABER MERKEZİ