Ünlü televizyon sunucusu Ali İhsan Varol, internet üzerinden alışveriş yaparken dolandırıldığını açıkladı. Varol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, takipçilerini hayali bir siteden alışveriş yapmamaları konusunda uyardı.

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim? 6 Nisan 2024 Survivor All Star Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim? 6 Nisan 2024 Survivor All Star

HAYALİ SİTEYE KANAN ÜNLÜ SUNUCU

Varol, Kelime Oyunu isimli yarışma programıyla tanınan ve yıllarca programı başarıyla sunan bir isim. Ancak ünlü sunucu da dolandırıcılardan nasibini aldı. Varol, ünlü bir markanın ismini kullanan hayali bir siteden alışveriş yaptı. Ancak ürünlerin gelmemesi üzerine firmanın depo ve ofis adresine gittiğinde, dolandırıldığını anladı.

“BİZ YANDIK SİZ YANMAYIN”

Varol, yaşadığı tatsız olayı sosyal medya hesabından duyurdu. Varol, “Dolandırıldık… bu siteden alışveriş yapmayınız… Depo ve ofis adreslerinde yeller esiyor… E-ofis dedikleri söz konusu AVM’ nin kendilerinden haberi bile yok. Her tarafa şikayet ettik ama site hala aktif. Biz yandık siz yanmayın” sözleriyle takipçilerini uyardı. Varol’un paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Ali Ihsna

Kaynak: HABER MERKEZİ