Yan Oda'da Caner Cindoruk, Derya Karadaş ve Nazan Kesal gibi isimlerle kamera karşısına geçen Şevval Sam'ın eski eşini duyan şaşıp kaldı.

6 yıllık evlilikten olan tek çocuk Tarık Emir Tekin de en son Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi ile adını duyurmuştu.

Sevval Sam 11

90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı! 90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı!

Anne oğulun son zamanların en çok konuşulan ünlü isimleri olmasının akabinde Şevval Sam'ın eski eşi ve çocuğunun babası oldukça merak edilmeye başlandı. Eski kocası ağızları açık bıraktı! Meğer kendisinden de ünlüymüş!

Sevval Sam 1205

Yetişkin film oyuncusu evinde ölü bulunmuştu: Evinde yapılan incelemede basit bir intihar olmadığı ortaya çıkarıldı! Yetişkin film oyuncusu evinde ölü bulunmuştu: Evinde yapılan incelemede basit bir intihar olmadığı ortaya çıkarıldı!

Şevval Sam'ın 6 yıl evli kaldığı eski eşinin kim olduğunu ilk kez duyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sevval Sam Taro Emir Tekin 01

Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış' Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış'

1993-1999 yılları arasında evli kalan çiftin Taro Emir Tekin adında çocukları oldu.

Binnur Kaya ile Yalı Çapkını'na yeni sezonda dahil olan Taro Emir Tekin'in hayatı merak edilip araştırılmaya başlandı.

İŞTE SEVVAL ŞAM'IN ESKİ EŞİ:

Metin Tekin Besiktas Futbolcu

Şevval Sam'ın eski eşi Metin Tekin eski futbolcu ve spor yazarıdır.

Metin Tekin Taro Emir Tekin 1

Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler? Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler?

Metin Tekin Sevval Sam 26

Ünlü şarkıcı Kobra Murat bir paylaşım yaptı: Görenler adeta dumura uğradı! Nasıl mı? İşte detaylar… Ünlü şarkıcı Kobra Murat bir paylaşım yaptı: Görenler adeta dumura uğradı! Nasıl mı? İşte detaylar…

Metin Tekin Sevval Sam 25

İbrahim Erkal 'Hürmet' albümünde Yılmaz Erdoğan detayı şaşırttı! İbrahim Erkal 'Hürmet' albümünde Yılmaz Erdoğan detayı şaşırttı!

Kaynak: HABER MERKEZİ