Güllü uzun bir aranın ardından "Unutamazsın Beni" isimli şarkıyı hayranlarının beğenisine sunmuştu. Verdiği kilolar sonrası imajını da yenileyen Güllü'yü son hali ile tanımak neredeyse mümkün değil. Şimdilerde 49 yaşında olan şarkıcı Güllü geçirdiği mide küçültme ameliyatı ile 70 kilo vermişti.

İnci Taneleri'nin Azem'i Yılmaz Erdoğan davalık oldu: “Ekmeğimizi yiyen it'' sözü mahkemeye taşındı! İnci Taneleri'nin Azem'i Yılmaz Erdoğan davalık oldu: “Ekmeğimizi yiyen it'' sözü mahkemeye taşındı!

Gullu Album 1

Ünlü şarkıcı Kobra Murat bir paylaşım yaptı: Görenler adeta dumura uğradı! Nasıl mı? İşte detaylar… Ünlü şarkıcı Kobra Murat bir paylaşım yaptı: Görenler adeta dumura uğradı! Nasıl mı? İşte detaylar…

Uzun yıllar kilolarıyla başı dertte olan Güllü, 2017 yılında tüp mide ameliyatı olmuştu.

9 ayda tam 70 kilo veren şarkıcıyı görenler tanıyamadı.

Gullu 10

İbrahim Erkal 'Hürmet' albümünde Yılmaz Erdoğan detayı şaşırttı! İbrahim Erkal 'Hürmet' albümünde Yılmaz Erdoğan detayı şaşırttı!

Bambaşka bir görünüme kavuşan Güllü'yü görenler gözlerine inanamadı.

Şarkıcı geçirdiği mide küçültme operasyonu sonrasında eski formuna kavuştuğunu söyledi.

Güllü resmen eridi bitti. Yeni görünümüyle çok daha genç gösteren Güllü'yü görenler gözlerine inanamadı.

Gullu 025

Şeyma Subaşı’nın Ramazan ayı paylaşımı dikkat çekti! Şeyma Subaşı’nın Ramazan ayı paylaşımı dikkat çekti!

Güllü 11 yıl aradan sonra nisan ayında yeni bir albüm çıkaracağını söyleyip, "Herkes hazır olsun, bambaşka bir Güllü geliyor" diyerek iddialı konuştu.

Güllü'nün son hali çok konuşuldu.

İŞTE GÜLLÜ'NÜN SON HALİ:

Gullu 02

Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler? Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler?

Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti! Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti!

Gullu 01

90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı! 90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı!

Kaynak: HABER MERKEZİ