İstanbul Bahçelievler'de 27 Mart Çarşamba günü bir yangın ihbarı üzerine olay yerine giden ekipler, alevlerin sönmesinin ardından iş yerinde varil içine konmuş bir erkek cesedi ile karşılaşmıştı. Polis tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada üzerinden kimlik çıkmayan cesedin Mustafa Bayraktar'a ait olduğu tespit edilmişti.

Onlarca martının gizemli ölümü korkuya neden oldu! Onlarca martının gizemli ölümü korkuya neden oldu!

Dolara böyle hücum ettiler!... Dolara böyle hücum ettiler!...

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaydan kısa süre sonra, kaçan ve olayın meydana geldiği işletmenin sahibi olduğu belirlenen Batın D.'yi gözaltına almışlardı. Sürdürülen çalışmalar sonucunda Batın D.'nin annesi Hasret D. ve Emircan K. adlı 2 şüpheli de yakalanmıştı.

Karaya vuran ölü balinanın içinden milyonluk servet çıktı! Karaya vuran ölü balinanın içinden milyonluk servet çıktı!

Emniyetteki soruşturmasında cinayet işlediğini kabul eden Batın D., Mustafa Bayraktar'ı annesine sarkıntılık yaptığı için öldürdüğünü iddia etmişti.

Gezi olayları sonrası Türkiye'yi terk eden ünlü oyuncu Mehmet Ali Alabora yeni işiyle şaşırttı!.... Gezi olayları sonrası Türkiye'yi terk eden ünlü oyuncu Mehmet Ali Alabora yeni işiyle şaşırttı!....

Olaydan sonra paniğe kapıldığını anlatan Batın D., cesedi yok etmek için önce varile koyduğunu ardından delilleri yok etmek için iş yerinde yangın çıkardığını söylediği öğrenildi.

Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler! Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler!

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Batın D., annesi Hasret D. ve Emirhan K. adliyeye sevk edildi.

31 Mart Yerel Secim Sonuclari Kapak

Kaynak: DHA