Bahar dizisiyle ekranlara döndü!

Demet Evgar, geçtiğimiz Ağustos ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra bir süre setlere ara vermişti. Güzel oyuncu, Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? adlı dizide Bahar karakterini canlandırarak ekranlara geri döndü. Demet Evgar, dizide Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak ile başrolü paylaşıyor. Dizinin konusu ise, Bahar’ın hayatını yeniden kurma çabasını anlatıyor.

Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu! Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu!

Whatsapp Görsel 2024 02 27 Saat 11.53.50 6Db799Dd

Müge Anlı uyardı: Bu kadınlardan uzak durun! O halde soru şu: Kim bu kadınlar? Müge Anlı uyardı: Bu kadınlardan uzak durun! O halde soru şu: Kim bu kadınlar?

Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!... Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!...

Aşkı da tamam!

Demet Evgar, 2022 yılının mart ayında, 6 yıldır birlikte olduğu işletmeci Levent Babataş ile nikah masasına oturdu. Çiftin, Mavi adını verdikleri bir kızları oldu. Demet Evgar, hem kariyeri hem de aile hayatıyla mutluluğu yakaladı.

Whatsapp Görsel 2024 02 27 Saat 11.53.49 09383218

Ünlü oyuncuların servetleri dudak uçuklattı: İşte Türkiye'nin en zengin oyuncuları! Ünlü oyuncuların servetleri dudak uçuklattı: İşte Türkiye'nin en zengin oyuncuları!

Annesi de bir o kadar güzel!

Demet Evgar, sosyal medya hesabından sık sık ailesiyle ilgili paylaşımlar yapıyor. Ünlü oyuncunun annesi Bingül Evgar ise, güzelliğiyle göz kamaştırıyor. Demet Evgar’ın annesiyle çekilmiş fotoğraflarına, “Güzel gözlerini annesinden almış”, “Maşallah bu nasıl güzel anne”, “Anneniz çok genç ve güzel” gibi yorumlar yağıyor. Demet Evgar’ın annesi, kızıyla olan benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

Whatsapp Görsel 2024 02 27 Saat 11.53.50 Ad9D00F6

Küçük şehirlerde konut fiyatları yüzde 100 arttı! Fiyat artış listesinde hangi şehirler var? Küçük şehirlerde konut fiyatları yüzde 100 arttı! Fiyat artış listesinde hangi şehirler var?

Whatsapp Görsel 2024 02 27 Saat 11.53.50 212Ddfd1

Dünyanın en pahalı düğünü: Rihanna'nın sahne alacağı Hint düğünündeki detaylar şaşkınlığa neden oldu? Böyle şatafat yok! Dünyanın en pahalı düğünü: Rihanna'nın sahne alacağı Hint düğünündeki detaylar şaşkınlığa neden oldu? Böyle şatafat yok!

Kaynak: HABER MERKEZİ