Filmin 25. yıl dönümünü kutlamak amacıyla 2022 yılında kısa bir süreliğine tekrar sinemalarda gösterime giren Titanic, bu dönemde de 400 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti. James Cameron'ın yönettiği bu unutulmaz film, 11 dalda Oscar kazanmış ve sinema tarihine damgasını vurmuştu.

Titanic Kapi 0123

Halüsinasyon gören adamın kendi kendine çatıştığı korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı! Halüsinasyon gören adamın kendi kendine çatıştığı korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı!

Kate Winslet'in canlandırdığı Rose karakterinin hayatta kalmasını sağlayan sahne, izleyicilerin belleğinde derin izler bırakmıştı. Bu ünlü kapı, Hollywood Hazineleri adı altında düzenlenen bir müzayedede satışa çıkarıldı ve tam 718 bin 750 dolara alıcı buldu. Bu fiyatla, daha önce aynı müzayedede satılan diğer ikonik sahne dekorlarını geride bırakarak en yüksek kazançlı hatıra parçası oldu.

titanic-3

Müzayedede, bu ünlü kapının, gerçek Titanic gemisinin birinci sınıf bekleme salonu girişinin hemen üzerindeki kapı çerçevesinin bir parçası olduğuna dikkat çekildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ