Esti gürledi: Kuzey Kore’nin iki numarası ABD ve müttefiklerine tehditler savurdu! Esti gürledi: Kuzey Kore’nin iki numarası ABD ve müttefiklerine tehditler savurdu!

Adana’dan Safranbolu’ya Bir Yolculuk

1977 doğumlu Mustafa Üstündağ, çocukluğunu sıcak Adana sokaklarında geçirdi. Sanat hayatına Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başlayan Üstündağ, daha sonra Kocaeli ve Kartal’da tiyatro sahnelerinde yer aldı. “Yılan Hikayesi” ile kameralarla tanışan Üstündağ, “Bana Sevmeyi Anlat” ve “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” gibi yapımlarda rol alarak adını geniş kitlelere duyurdu.

0X0 Ben Bu Cihana Sigmazamin Behceti Mustafa Ustundag Bakin Aslen Nereli Cikti Duyan Inanamadi Iste Memleketi 1710850182491

Memleket Sürprizi

Mustafa Üstündağ’ın asıl kökeninin Safranbolu olduğunu öğrenen hayranları, bu bilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Adana’da geçen çocukluk yıllarının ardından, sanatçının memleketinin Safranbolu olduğu ortaya çıktı, bu da onun hayat hikayesine yeni bir boyut kazandırdı.

0X0 Ben Bu Cihana Sigmazamin Behceti Mustafa Ustundag Bakin Aslen Nereli Cikti Duyan Inanamadi Iste Memleketi 1710850184767

Kaynak: HABER MERKEZİ