'Bücür Cadı’nın Zeliş’i: Merve Erdoğan’ın Oyunculuk Kariyeri

Hqdefault (3)

Moskova’daki terör saldırısının tam kronolojisi: Kan banyosu nasıl cehennem ateşine dönüştü? Teröristler yakalandı! Moskova’daki terör saldırısının tam kronolojisi: Kan banyosu nasıl cehennem ateşine dönüştü? Teröristler yakalandı!

Merve Erdoğan, 90’ların sonunda “Bücür Cadı” dizisindeki Zeliş karakteriyle tanındı ve daha sonra “Arka Sıradakiler” dizisiyle televizyon izleyicisinin gönlünde taht kurdu. Oyunculuk kariyerine tiyatro eğitimiyle devam eden Erdoğan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Üsküdar Müsiki Cemiyeti gibi önemli kurumlarda kendini geliştirdi.

Hqdefault (4)

Karavanda yaşamaya başlayan Tuğba Özay: Bende deprem değil insan korkusu var! İşte doğadaki yeni hayatından kareler... Karavanda yaşamaya başlayan Tuğba Özay: Bende deprem değil insan korkusu var! İşte doğadaki yeni hayatından kareler...

Sosyal Medyada Bir Yıldız: Merve Erdoğan

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Merve Erdoğan, romantik bir not ile evlilik yıldönümünü kutladı: “Canım sevgilim, kıymetlim, biricik kocam… Bugün 3. yılımız bitti ve bize dünya güzeli kızımız eşlik etti. Seni çok seviyorum. 30. yılımızı kutlamak en büyük dileğim… Yıl dönümümüz kutlu olsun bitanem.”

0X0 Bucur Cadi Dizisinin Yildizi Simdi Evli Mutlu Cocuklu Merve Erdogandan Romantik Yildonumu Kutlamasi 30 Yilimiz 1702192291169

Yetişkin film oyuncuları peş peşe ölü halde bulunmuştu! Gerçek bakın nasıl ortaya çıktı? Yetişkin film oyuncuları peş peşe ölü halde bulunmuştu! Gerçek bakın nasıl ortaya çıktı?

Merve Erdoğan Kimdir?

22 Haziran 1991 Niğde doğumlu olan Merve Erdoğan, Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. “Bücür Cadı” dizisiyle ilk kez ekranlara çıkan Erdoğan, tiyatro eğitimine ağırlık vererek sanat yolculuğuna devam etmektedir.

“Geniş Aile” dizisinin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın son hali sevenlerini şaşırttı! “Geniş Aile” dizisinin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın son hali sevenlerini şaşırttı!

Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca.... Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca....

0X0 Bucur Cadi Dizisinin Yildizi Simdi Evli Mutlu Cocuklu Merve Erdogandan Romantik Yildonumu Kutlamasi 30 Yilimiz 1702192289375

90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı! 90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı!

Türk televizyon tarihinin en sevilen 49 dizisi görünce  çok duygulanacaksınız! Türk televizyon tarihinin en sevilen 49 dizisi görünce çok duygulanacaksınız!

Kaynak: HABER MERKEZİ