Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca.... Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca....

Şirketin düzenlediği bir basın toplantısında duyurulan bu programla, çalışanlarının çocuk sahibi olmaları teşvik edilirken, ülkenin doğum oranlarının da artırılması hedefleniyor. Booyoung Group, her bebek sahibi olan çalışanına 100 milyon Kore wonu (yaklaşık 75 bin dolar) ödeme yapmayı planladığını duyurdu.

Annesine sarkıntılık eden şahsı öldürüp varilde yaktı! Annesine sarkıntılık eden şahsı öldürüp varilde yaktı!

Ayrıca, şirketin 2021'den bu yana toplamda 70 bebek sahibi olan çalışanlarına 7 milyar Kore wonu (yaklaşık 5,25 milyon dolar) nakit ödeme yapacağı belirtildi. Üç çocuğa sahip olan çalışanlar içinse daha büyük ödüller öngörülüyor. NTV’den Tarık Kızıldağ’ın haberine göre, hükümetin inşaat için arazi tahsis etmesi durumunda, üç çocuğa sahip olan çalışanlara 300 milyon Kore wonu (yaklaşık 225 bin dolar) nakit veya kiralık konut alma seçenekleri sunulacak.

Emeklilerin en mutlu olduğu 20 ülke açıklandı! O ülkeye şaşıracaksınız! Emeklilerin en mutlu olduğu 20 ülke açıklandı! O ülkeye şaşıracaksınız!

Güney Kore'nin düşük doğum oranları, ülkenin geleceğiyle ilgili endişeleri artırıyor. Uzmanlar, bu oranın 2025 yılına kadar daha da düşmesini bekliyorlar. Şirket yetkilileri, bu programla ülkenin geleceğiyle ilgili endişelere katkıda bulunan bir şirket olarak tanınmayı umduklarını belirtti.

Karaya vuran ölü balinanın içinden milyonluk servet çıktı! Karaya vuran ölü balinanın içinden milyonluk servet çıktı!

Kaynak: HABER MERKEZİ