Yasadışı bahis gelirlerini aklama iddiasıyla tutuklanan Dilan-Engin Polat çiftinin avukatı Hüseyin Kaya’nın müvekkilinin ailesiyle yaptığı kahvaltıyı paylaşması dikkat çekti.

Avukat Hüseyin Kaya, Dilan Polat’ın ailesiyle yaptığı kahvaltıyı gösteren fotoğrafı, sosyal medya hesabından, “Zaman telaşı huzura bırakır bir süre sonra. Yaşamın nöbet olduğunu fark edenler, gelen ne olursa “Eyvallah”demeyi bilirler” ifadeleriyle şöyle paylaştı:

Dilan Polat Kahvalti Huseyin Kaya

Maliye sosyal medya fenomenleri için çalışma başlattı Maliye sosyal medya fenomenleri için çalışma başlattı

Hüseyin Kaya’nın paylaştığı karedeki kahvaltının sıradan ve mütevazi olması dikkat çekti. Hemen herkesin yapabileceği kahvaltı masasını gösteren kare akıllara Dilan Polat’ın geçmişteki gösterişli kahvaltılarını getirdi.

Dilan Polat Ucak

O halde soru şu: Dilan Polat’ın kahvaltı masaları nasıl oluyordu?

İşte yanıtı:

Dilan Polat Kahvalti 10

CHP'li Belediye Başkanı Adayı'ndan Özgür Özel'e: ağır küfürler 'O...ç... Özel' CHP'li Belediye Başkanı Adayı'ndan Özgür Özel'e: ağır küfürler 'O...ç... Özel'

Navigasyon faciası! Uçurumdan yuvarlanıp yanarak can verdiler: 4 ölü, 17 yaralı Navigasyon faciası! Uçurumdan yuvarlanıp yanarak can verdiler: 4 ölü, 17 yaralı

Dilan Polat Kahvalti 15

Ünlü sanatçı Haluk Levent'in evrim geçirmeden önceki halini gördünüz mü? Şoka gireceksiniz! Ünlü sanatçı Haluk Levent'in evrim geçirmeden önceki halini gördünüz mü? Şoka gireceksiniz!

Dilan Polat Kahvalti 2

Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı! Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı!

Dilan Polat Kahvalti 3

İstanbul’un zirvede yer almadığı liste dikkat çekti: İşte Türkiye’nin en zengin şehirleri! İstanbul’un zirvede yer almadığı liste dikkat çekti: İşte Türkiye’nin en zengin şehirleri!

Dilan Polat Kahvalti 1

Behzat Ç. neden aday gösterildi? İşte yanıtı: sosyolojik yapıya uyduğu için aday gösterilmiş! Behzat Ç. neden aday gösterildi? İşte yanıtı: sosyolojik yapıya uyduğu için aday gösterilmiş!

Dilan Polat'ın ailesinin paylaştığı kahvaltı masası:

Dilan Polat Kahvalti Huseyin Kaya Sosyal Medya

Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat, Engin Polat'ın kız kardeşi Kübra ve Engin Polat'ın erkek kardeşinin nişanlısı Hazal Erdoğan ile avukat Hüseyin Kaya.

Simpsons dizisi geleceği nasıl tahmin ediyor? Simpsons dizisi geleceği nasıl tahmin ediyor?

CHP adayı Erdal Beşikçioğlu Mansur Yavaş iddialarına yanıt verdi: Angaralıyız CHP adayı Erdal Beşikçioğlu Mansur Yavaş iddialarına yanıt verdi: Angaralıyız

Kaynak: NURCAN GÖKÇE