Asya’nın Zirvesindeki İsim: Mukesh Ambani

Mukesh Ambani, 116 milyar dolarlık servetiyle Asya’nın en zengin insanı unvanını koruyor. Forbes listesinde dünyanın en zengin 11. kişisi olarak yer alan Ambani’nin, çocuklarının düğünleri için gösterişten kaçınmadığı biliniyor.

Reklam yüzü güzel model Diyarbakır’da muhtar adayı oldu: Seçimlerde 4 erkeğe karşı mücadele edecek! Reklam yüzü güzel model Diyarbakır’da muhtar adayı oldu: Seçimlerde 4 erkeğe karşı mücadele edecek!

S 1A6Ba184E71223Fc344B3E63Fbbbd6A4129763C1

Dünyanın en pahalı düğünü: Rihanna'nın sahne alacağı Hint düğünündeki detaylar şaşkınlığa neden oldu? Böyle şatafat yok! Dünyanın en pahalı düğünü: Rihanna'nın sahne alacağı Hint düğünündeki detaylar şaşkınlığa neden oldu? Böyle şatafat yok!

Isha Ambani’nin Masal Gibi Düğünü

2018 yılında gerçekleşen ve dünya gündemine oturan Isha Ambani’nin düğünü, konukların 100 uçakla taşındığı ve özel bir uygulama tasarlandığı detaylarıyla hafızalarda yer etmişti. Düğüne katılanlar arasında Hillary Clinton ve Lakshmi Mittal gibi isimler de vardı.

Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca.. Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca..

Anant Ambani’nin Düğün Hazırlıkları

Şimdi ise gözler, Mukesh Ambani’nin oğlu Anant’ın düğününe çevrildi. Üç gün üç gece sürecek olan düğün, masalları aratmayacak bir görkeme sahip olacak. Düğün, Cuma günü başlayacak ve konuklara özel bir kıyafet kuralı listesi gönderildi.

Selçuk Yöntem'in 40 yaşındaki oyuncu kızı bakın kim çıktı! Meğer hepimiz tanıyormuşuz... Selçuk Yöntem'in 40 yaşındaki oyuncu kızı bakın kim çıktı! Meğer hepimiz tanıyormuşuz...

S 1B509Fc75960B92Bd4026A330D78A9A8Bd2Aeb34

Selen Görgüzel'in taciz itirafı şoke etti! Meğer Çocuklar Duymasın'ın Müsteşar Kemal'i Ferdi Akarnur... Selen Görgüzel'in taciz itirafı şoke etti! Meğer Çocuklar Duymasın'ın Müsteşar Kemal'i Ferdi Akarnur...

Düğünün Muhteşem Programı

Düğün, kokteyl partisiyle başlayıp, damadın yönettiği hayvan koruma merkezinde devam edecek. Konuklar, düğünün ikinci gününde vahşi hayvanlarla dolu alanda vakit geçirebilecekler.

Ünlü Konuklar ve Sahne Alacak Yıldızlar

Düğünde Mark Zuckerberg ve Bill Gates gibi teknoloji dünyasının önde gelen isimleri de yer alacak. Rihanna’nın sahne alacağı bu düğünde, daha önce Beyonce ve Coldplay’in performans sergilediği biliniyor. Rihanna’nın da geleneksel kıyafetler giyip giymeyeceği ise merak konusu.

Herkesin Merakla Beklediği İl Olmaya Aday 25 İlçe! Herkesin Merakla Beklediği İl Olmaya Aday 25 İlçe!

S 787C6F3F2F0C452086E2E1A474039E0526E9D8F7

'Bizimkiler'in 'Dummkopf Halis'i yıllar sonra ortaya çıktı! 77 yaşındaki Ali Uyandıran'ı görenler tanıyamadı! 'Bizimkiler'in 'Dummkopf Halis'i yıllar sonra ortaya çıktı! 77 yaşındaki Ali Uyandıran'ı görenler tanıyamadı!

Kaynak: HABER MERKEZİ