S 21A532625Efbc8Bd4C3Ff326851Bdfdc1757874C

Polislerin pantolonsuz eylemi yıktı geçti! Polislerin pantolonsuz eylemi yıktı geçti!

Olay, saat 05.30 sıralarında, Erdemli ilçesine bağlı 25 kilometre uzaklıktaki İlemin Mahallesi’nde meydana geldi. Çiftçi Neşet Kaya’ya ait evden çıkan alevleri fark eden komşuları, durumu jandarma ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede yangına müdahale eden ekipler, alevleri söndürdü. Yatak odasında Nurgül Kaya ile oğlu Emrullah Kaya’nın yanmış cesetleri bulundu.

Dijital parti olarak internetten faaliyetine devam edecek! Dijital parti olarak internetten faaliyetine devam edecek!

Yaklaşık yarım saat sonra eve 5 kilometre uzaklıkta İlemin-Erdemli kara yolunda da bir otomobilin yandığını görenlerin ihbarıyla bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Otomobildeki yangın da kısa sürede söndürüldü. Ancak direksiyon başındaki sürücü Neşet Kaya’nın yanarak hayatını kaybettiği belirlendi. Evdeki yangından kısa süre sonra otomobilde yanıp ölen Kaya ile eşi ve oğlunun cenazeleri otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Neşet Kaya’nın eşi ve oğlunu yaktıktan sonra kendini yakmış olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Filmi çekenlerin tutuklanmasını istediler! Filmi çekenlerin tutuklanmasını istediler!

Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!... Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!...

S Af4F9823Cb1C2A47Eb1F1Da23934E628280F55Ef

Atatürk'ün yatı Savarona’nın sayılı günleri kaldı! Atatürk'ün yatı Savarona’nın sayılı günleri kaldı!

Kaynak: İHA-DHA