Fatih Terim Fonu olarak bilinen ve birçok ünlü futbolcunun dolandırıldığı davaya ilişkin detaylar bir bir ortaya çıkıyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Reyting uğruna toplumsal değerleri çiğnemeyelim Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Reyting uğruna toplumsal değerleri çiğnemeyelim

Olayda suçlanan Seçil Erzan’a ilişkin aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü. İşte detaylar...

Milliyet’te yer alan habere göre, Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan’ın çalıştığı Denizbank’ın üst düzey yöneticilerinden biri ile aşk yaşadığı iddiası ortaya atıldı.

‘Özel fon’ dolandırıcılığının mağdurlarından birinin bu iddiası gündem oldu.

Mağdur, ifadesinde Erzan tutuklandıktan sonra Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’e, O.Ö.’nün mal varlığının araştırılmasını istediğine dair bir e-posta gönderdiğini iddia etti.

2014 yılından beri hem arkadaşı hem de doktoru olan Evrim Pınar Güzel, iddianamede bulunan ifadesinde gündem olacak iddialarda bulundu.

Güzel, 11 Nisan’da Seçil Erzan’ın tutuklandığı haberini aldığını belirterek “Bir gün sonra Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’e, Seçil Erzan’ın bahse konu olayların yaşandığı tarihlerde, Denizbank’ın üst düzey yöneticilerinden olan O.Ö. ile aralarındaki duygusal ilişkisi hakkında mail attım. O.Ö. hakkında mal varlığı araştırması yapılmasını istediğim hususlarında mail attım” şeklinde konuştu.

Sahile vuran cadı şişeleri görenleri şaşkına çevirdi! Sakın açmayın Sahile vuran cadı şişeleri görenleri şaşkına çevirdi! Sakın açmayın

Ciğer severler dikkat! Bu ciğerden bir ısırık almak öldürüyor Ciğer severler dikkat! Bu ciğerden bir ısırık almak öldürüyor

“ARKADAŞIMDI, GÜVENDİM”

Davada mağdurlar arasında olan Erzan’ın arkadaşı Dermatolog Evrim Pınar Güzel de ifadesinde Erzan’ın bugüne kadar gündeme gelmeyen bir ilişkisinden bahsetti.

Güzel, ifadesinde şu ifadeleri kullandı:

Seçil Erzan dönem dönem beraber tatile gittiğim, özel anlarımda yanımda olan bir arkadaşımdı, bu sebeple ben kendisine çok güveniyordum. 21 Aralık 2022’de Erzan’dan ısrarla hesap özetimin olduğu bir evrak istedim. Erzan bana Denizbank kaşesinin ve kendi ıslak imzasının bulunduğu üzerinde toplam yatırmış olduğum tutarı gösterir bir evrak verdi.

640 bin dolar kadar para çekmek istedim ancak Erzan bana dört taksit şeklinde çekebileceğim bir ödeme yöntemini yazdığı ıslak imzalı evrak verdi. Ancak herhangi bir para alamadım.

Kaynak: HABER MERKEZİ