Gizem Akman, Geniş Aile’nin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesine sahipti. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Akman, Zekai’nin sevdiceği tavşan kız “Pırıl” karakteriyle adeta özdeşleşmişti. Ancak Gizem Akman, bir daha başka bir projede yer almadı.

Evin bahçesinden lahit çıktı: Her şey altyapı çalışmalarıyla başladı!... Evin bahçesinden lahit çıktı: Her şey altyapı çalışmalarıyla başladı!...

Genis Aile 3282

Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler! Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler!

Akman, oyunculuğa merak salsa da başka bir alanda ilerlemeyi tercih etti.

Geniş Aile’nin Pırıl’ı Nerelerde? Bale üstüne yoğunlaşan Gizem Akman, İzmit Şehir Tiyatrosunda Modern Dans çalışmaları içerisinde yer aldı. Bu dönemde “Aşka Dair” adlı modern dans gösterisinde dikkatleri çekti. 2009 yılında bir yaz dizisi olarak başlayan Geniş Aile’nin kadrosunda yer alan Gizem Akman, bu projede canlandırdığı “Pırıl” karakteriyle çok beğenildi. 2011 yılına kadar üç sezon süren dizide tavşan kız lakabıyla özdeşleşen Akman, dizi sırasında beyaz perdedeki ilk büyük sıçramasını da yaşadı.

Ekran Görüntüsü 2024 03 30 134309

Hababam Sınıfı’nın Hafize Ana’sı Adile Naşit'in yeğeni ortaya çıktı! Hababam Sınıfı’nın Hafize Ana’sı Adile Naşit'in yeğeni ortaya çıktı!

İşte Son Hali 2010 yılında Şener Şen ve Cem Yılmaz’lı kadrosuyla senenin en dikkat çekici sinema filmi olan "Av Mevsimi"nde Ceylan karakterini canlandıran Gizem Akman, şimdilerde ekranlardan uzak. İstanbul Berlin arasında mekik dokuyan oyuncu, sahne sanatlarıyla ilgilenmeye devam ediyor. İşte Geniş Aile’nin Pırıl’ı Gizem Akman’ın son hali…

Ekran Görüntüsü 2024 03 30 134336

"Mazlumu getirin bana" repliğiyle tanımıştık! Yeşilçam'ın efsane ismi Dinçer Çekmez'in kardeşi kendisinden de ünlü çıktı "Mazlumu getirin bana" repliğiyle tanımıştık! Yeşilçam'ın efsane ismi Dinçer Çekmez'in kardeşi kendisinden de ünlü çıktı

Ekran Görüntüsü 2024 03 30 134355

Esti gürledi: Kuzey Kore’nin iki numarası ABD ve müttefiklerine tehditler savurdu! Esti gürledi: Kuzey Kore’nin iki numarası ABD ve müttefiklerine tehditler savurdu!

Küçük İbo yıllar sonra ortaya çıktı: Şimdi bambaşka bir iş yapıyor! Sanatçının yeni mesleği şaşırttı! Küçük İbo yıllar sonra ortaya çıktı: Şimdi bambaşka bir iş yapıyor! Sanatçının yeni mesleği şaşırttı!

Kaynak: HABER MERKEZİ